با پلاسما جت، نگاه جذاب و جوان پسند چشمان خود را بازیابی کنید

 

در این روزهای کرونایی، بدون یک پوشش ضروری نمی توانید از خانه خارج شوید: ماسک. از آنجایی که همه ما نیمه پایینی صورت خود را پوشانده ایم ، توجه ما به طور طبیعی بیش از هر زمان دیگری به آنچه بالای ماسک است جلب می شود – چشم های ما.

با تمرکز بسیار زیاد بر روی چشم ، اکنون زمان مناسب برای بازگرداندن ظاهر جوان و جذاب آنهاست. در دکتر کاظم محقق ، متوجه شده ایم که یکی از بهترین راه ها استفاده از پللسما جت است.

این روش درمانی غیر جراحی می تواند زیبایی چشمان شما را به شما بازگرداند و در عین حال شما را از اقدامات تهاجمی بیشتر بی نیاز کند. در اینجا نحوه کار پلاسما جت آورده شده است.

پلاسما جت چیست؟

به عنوان یک روش درمانی پیشرفته ، پلاسما جت از فناوری واقعی پلاسما استفاده می کند تا با سفت کردن ، بازسازی و صاف کردن پوست ، ظاهر پوست شما را زنده کند. وقتی نوبت به چشمان شما می رسد ، ما از پلاسما جت برای بهبود شلی پوست در پلک های بالا و پایین شما استفاده می کنیم بدون اینکه به بلفاروپلاستی جراحی متوسل شویم. (سایر مناطق درمانی مناسب برای این روش شامل صورت ، دستها و زانوها است.)

پلاسما جت با هدف قرار دادن سلولهای فیبروبلاست در لایه درم پوست شما (درست در زیر سطح) کار می کند. این سلول ها پروتئین هایی به نام کلاژن و الاستین تولید می کنند که پوست شما را محکم ، سفت و لطیف نگه می دارند. با افزایش سن ، بدن شما هر چه کمتر، این پروتئین ها تولید می کند ، بنابراین عملکرد قلم پلاسما شروع مجدد تولید کلاژن و الاستین است.

 

چه انتظاری باید داشته باشم؟

نوک قلم پلاسما جت در واقع هرگز به منطقه هدف پوست شما که نیاز به درمان دارد ، برخورد نمی کند. این قلم جریان پلاسما را آزاد کرده و باعث ایجاد پارگی کوچکی در سطح پوست شما می شود. این آسیب عمدی سلول های فیبروبلاست شما را فعال می کند تا تولید کلاژن و الاستین بیشتری را تحریک کند در حالی که سایر پروتئین های پوست را می شکند و سلول ها را انقباض می دهد تا پوست شما سفت شود.

در مورد پلک های شما ، سفت شدن پوست منجر به رفع افتادگی پلک شما می شود و حتی هنگام پوشیدن ماسک ظاهری جذاب تر به شما می دهد.

درمان با پلاسما جت درمانی برای جوان سازی ظاهر شما نیست ، اما ممکن است نیاز شما به روشهای تهاجمی بیشتر را که به نقاهت و زمان بهبودی بیشتری نیاز دارند ، به تأخیر بیندازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قلم پلاسما یا تعیین وقت درمانی ، با تماس با دکتر کاظم محقق در این زمینه با ما ارتباط برقرار کنید. پس از درمان ، هیچ کس به به مانند قبل چشمان شما را نخواهد دید!

 

تماس با ما: 02144219771