فوائد شگفت انگیز فیشیال پی آر پی برای پوست

 

 

فیشیال ده ها سال محبوب بوده است و در سالهای اخیر به شدت بر محبوبیتش افزوده گشته است. اما پیشرفت در علم پزشکی هرگز متوقف نمی شود. امروزه فیشیال از هر زمان دیگری ایمن تر و موثرتر است. در دکتر کاظم محقق، ما افتخار می کنیم جوان سازی فیشیال پی آر پی را به عنوان یک درمان ضد پیری ارائه می دهیم که مزایای زیادی نسبت به فیشیال سنتی دارد.

 

فیشیال چیست؟

قبل از اینکه بتوانید فواید جادویی فیشیال پی آر پی را درک کنید ، ابتدا باید بفهمید که فیشیال دقیقاً چیست.

فیشیال تنها یک روش درمانی برای مراقبت از پوست نیست. بلکه یک خانواده از درمان های مراقبت از پوست برای صورت است. ماسک صورت ، لایه برداری شیمیایی ، لایه برداری مکانیکال و موارد دیگر در این خانواده قرار می گیرند. نکته اصلی این است که فیشیال بدون نیاز به تکنیک های گران قیمت تهاجمی ، سلامت ، قدرت ، کیفیت ، زیبایی و جوانی پوست صورت شما را بهبود می بخشد.

 

فیشیال پی آر پی چیست؟

فیشیال پی آر پی ، که به عنوان فیشیال خون آشام نیز شناخته می شود ، یک روش پیشرفته برای مراقبت از پوست است که قدرت طبیعی بدن شما را برای بهبود خود بکار می گیرد. این فیشیال غالباً صورت خون آشام نامیده می شود زیرا شامل خون گرفتن است. خون شما از چهار جز اصلی تشکیل شده است: گلبول های قرمز ، گلبول های سفید ، پلاسما و پلاکت ها.

وقتی پلاکت در پلاسما تغلیظ شود ، جادو اتفاق می افتد. برای دستیابی به سطوح غلیظ پلاکت در پلاسما ، هر چهار جز خون شما با تراکم جدا می شوند. سپس پلاکت ها به استثنای گلبول های قرمز و سفید به داخل پلاسما تزریق می شوند.

 

پی آر پی درمانی

پی آر پی درمانی برای توصیف هرگونه استفاده از پی آر پی یا پلاسمای غنی از پلاکت برای بهره مندی بدن استفاده می شود. برای اهداف ضد پیری ، پلاسمای غنی از پلاکت با توجه به نیازهای زیبایی شما یا در اعماق معینی از پوست تزریق می شود یا پی آر پی در طول درمان بر روی صورت شما ریخته می شود. در نهایت ، پی آر پی توسط پوست شما جذب می شود. این باعث کاهش زمان بهبودی میکرونیدلینگ می شود و در عین حال سرعت تولید کلاژن را افزایش می دهد.

 

مزایای فیشیال خون آشام

 

 1. افزایش تولید کلاژن

از حدود ۲۵ سالگی ، میزان تولید کلاژن بدن شما به شدت کاهش می یابد. این روند تا پایان عمر با نرخ قابل توجهی رو به کاهش است ، مگر اینکه برای تحریک میزان تولید آن کاری انجام دهید. علاوه بر این ، کیفیت کلاژن تولید شده افت می کند. همه اینها منجر به ایجاد پوستی ناسالم می شود.

چه از خطوط ریز، چروک های متوسط ​​و یا چین خوردگی شدید و چه از سایر مشکلات پوستی قابل مشاهده دلهره داشته باشید، این احتمال وجود دارد که فیشیال خون آشام با افزایش تولید کلاژن کیفیت پوست شما را افزایش دهد. تولید کلاژن در هنگام بروز ضربه به سلول های پوستی تحریک می شود. این در هنگام فیشیال خون آشام هنگامی رخ می دهد که سوزن های کوچک در طول درمان میکرونیدلینگ در لایه های بالایی پوست شما نفوذ می کنند.

به محض سوراخ شدن پوست ، کلاژن موجود باعث بهبود پوست می شود. در همین زمان ، بدن شما شروع به تولید کلاژن جدید ، قوی تر و سالم می کند. رشد این کلاژن با کیفیت بالاتر دو هفته طول می کشد. با این حال ، محکم شدن پوست را فوراً مشاهده خواهید کرد. و البته متوجه خواهید شد که نتایج درمان شما برای چندین هفته پس از درمان همچنان ادامه می یابد.

 

 1. کاهش خطوط و چین و چروک ها

خطوط و چین و چروک ها از جمله مهمترین دلایلی است که افراد به دنبال فیشیال خون آشام هستند. این علائم رایج پیری با افزایش گردش سلولی درمان می شوند. سلول های قدیمی پوست بازیافت می شوند و سلول های جدید پوستی ، کلاژن و الاستین تشکیل می شوند. خطوط و چین و چروک های ظریف تا حدی برطرف می شوند که پوست صورت شما در پاسخ به صدمات ریز ناشی از درمان به طور طبیعی سفت می شود. با پر شدن قسمت های توخالی صورت ، ظاهر چین های عمیق تر نیز کاهش می یابد.

 

 1. سفت تر و صافتر شدن پوست

همانطور که قبلاً گفته شد ، کلاژن برای پوست سفت و محکم نیز ضروری است. با افزایش سن ، پوست شما شروع به آویزان شدن می کند ، اما چین و چروک ها و خطوط همیشه ایجاد نمی شوند. پوست صورت اغلب با افزایش سن نازک می شود و قسمت های خاصی از صورت مانند لب ها و گونه ها به طور قابل توجهی نازک و خسته می شوند. کلاژن باعث برجسته شدن پوست می شود. برخی از افراد ممکن است از فیشیال خون آشام برای پر کردن لبهای خود استفاده کنند. دیگران بدون نیاز به یک روش پزشکی تهاجمی از آن برای فرم دهی مجدد گونه های خود استفاده می کنند.

 

 1. بهبود حفظ رطوبت

هرچه پوست شما قوی تر و ضخیم تر باشد ، لایه های عمیق پوست شما از مواد تحریک کننده خارجی محافظت می شود. سد پوستی قوی به حفظ رطوبت نیز کمک می کند. علاوه بر این، به از بین بردن منافذ پوست کمک می کند ، و پوست شما را در برابر مرطوب کننده ها نفوذ پذیرتر می کند. اثرات فیشیال خون آشام بر روی منافذ پوست کمی گیج کننده است زیرا در واقع درمان می تواند ظاهر منافذ پوست را کاهش دهد. با این حال ، می تواند از کاهش منافذ و منافذ مسدود نشده بهره مند شوید و جذب داروهای تجویز شده با هدف تقویت زیبایی را آسان تر کند.

 

 1. بهبود رنگ و بافت پوست

اگر جای جوش ، اسکار جراحی ، اسکار ناشی از آسیب دیدگی ، ترک های پوست ، هایپرپیگمانتاسیون (تیرگی) و سایر مشکلات رنگ یا بافت پوست را دارید ، می توانید از فیشیال تقویت شده با پی آر پی بهره مند شوید. فقط چند روز کوتاه پس از یک فیشیال خون آشام ، سلول های قدیمی پوست که سلول های سالم و جدیدی به دنیا می آورند ، شما را از بهبود ظاهر پوست متحیر خواهند کرد.

 

 1. درد ندارد

قبل از اینکه فیشیال خون آشام شما شروع شود ، پوست صورت شما به آرامی و در عین حال کاملا تمیز می شود. این اطمینان می دهد که هیچ کثیفی ، گرد و غبار ، گرده ، آلاینده ، آرایش یا ذره دیگری روی پوست شما وجود ندارد که بتواند واکنش منفی به درمان ایجاد کند. هنگامی که متخصص مراقبت از پوست شخصی شما صورت شما را تمیز کرد ، وی یک بی حس کننده موضعی را بر روی محل درمان قرار می دهد. درست است که پوست ظریف و نازک اطراف چشم ، خط مو و دهان شما بسیار حساس است. با این وجود ممکن است  انجام درمان را احساس کنید، اما درد و ناراحتی نخواهید داشت.

علاوه بر این، استفاده از آسپرین قبل یا بعد از درمان برای کاهش مشکل درد پس از درمان برای شما کاملاً ایمن است. برای تسریع روند جوان سازی سلولی می توانید نقاط درمانی را نیز سرد کنید.

 

 1. درمان به سرعت به پایان می رسد

به نظر می رسد روند پی آر پی مدتی طول بکشد. ابتدا خون شما باید به داخل سرنگ کشیده شود. سپس ، باید درون سانتریفیوژ قرار گیرد و پردازش شود. خون کشیدن خیلی طول نمی کشد. سپس ، فقط پنج تا پانزده دقیقه طول می کشد تا خون شما در سانتریفیوژ آماده گردد. سرانجام ، این درمان بسته به اندازه و تعداد مناطقی که می خواهید درمان کنید ، بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد.

 

 1. نتایج ماندگار

برخی از درمان های ضد پیری فقط یک یا دو هفته دوام دارد تا دوباره آنها را دریافت کنید. درحالی که ، شما فقط باید هر یکی دو سال یکبار فیشیال خون آشام را انجام دهید تا ظاهر جوان خود را حفظ کنید. نسبت به میکرونیدلینگ سنتی، برای دستیابی به زیبایی ایده آل خود به درمان های کمتری از فیشیال خون آشام نیاز دارید.

در میکرونیدلینگ اگرچه ممکن است به چهار جلسه درمانی ۳۰ دقیقه ای احتیاج داشته باشید که هر کدام نیاز به نیم ساعت انتظار اضافی برای شروع اثر بی حسی دارند ، اما برای رسیدن به نتایج مشابه با فیشیال خون آشام فقط به نصف تعداد جلسه درمان نیاز دارید.

جوان سازی پوست به طور معمول چهار جلسه درمان طول می کشد و فاصله هر یک از این جلسات درمانی باید چهار تا هشت هفته باشد. با تقویت میکرونیدلینگ توسط پی آر پی ، فقط به پنج جلسه درمان نیاز دارید تا ظاهر اسکارهای کلوئیدی را به میزان زیاد بهبود ببخشید. اسکار آکنه با دو تا چهار جلسه درمانی قابل بهبود است.

 

 1. نتایج ماندگار

همانطور که همه ما می خواهیم جوانتر به نظر برسیم و می خواهیم از پریشان به نظر رسیدن خود اجتناب کنیم ، ولی وقت هم نداریم که برای بهبود ظاهر با استفاده از میکرونیدلینگ سنتی ، تعداد نقاهت های پنج تا هفت روزه (به دلیل قرمزی صورت) را  تحمل کنیم. با افزودن پلاسمای غنی از پلاکت به درمان ، می توانید این زمان نقاهت را از بین ببرید. به لطف پی آر پی ، “آسیب های کوچک” ایجاد شده توسط میکرونیدلینگ اساساً به همان سرعتی که ایجاد می شود ، التیام می یابد.

 

 1. آماده سازی زیادی لازم ندارد

یکی دیگر از خصوصیات خارق العاده فیشیال خون آشام این است که برای آماده سازی برای درمان کار زیادی انجام نمی شود. در طول مشاوره اولیه شما ، لیستی از دستورالعمل ها را به شما ارائه می شود. به طور کلی ، فقط سه مرحله کوچک وجود دارد که شما باید با آنها آماده شوید.

اول، در طی ۷ روز قبل از اینکه بیرون بروید ، ابتدا ضد آفتاب بزنید. دوم، برای سه روز قبل از درمان خود حداقل فنجان در روز آب بنوشید. سرانجام ، با صورت بدون آرایش به جلسه درمان خود بیایید. از آرایش ، مرطوب کننده و سایر محصولات مراقبت از پوست استفاده نکنید. به یاد داشته باشید ، صورت شما قبل از درمان تمیز می شود.

 

آیا من کاندیدای خوبی برای فیشیال خون آشام هستم؟

یکی از کمترین مزایای صورت خون آشام این است که تقریباً برای همه مناسب است. تجویز پمادهای ضد پیری ، کرم ها و لوسیون ها بسته به نوع پوست ، می توانند آلرژی و سایر عوارض جانبی ناخوشایند را ایجاد کنند. از طرف دیگر ، روش فیشیال خون آشام از خون بدن خود فرد استفاده می کند پس هیچ احتمال واکنش آلرژیک وجود ندارد و هیچ احتمالی وجود ندارد که بدن شما آن را به عنوان یک ماده خارجی رد کند زیرا این ماده یک ماده خودی است.

شما می توانید کاندیدای خوبی برای فیشیال خون آشام باشید اگر:

 • از اسکارهای آکنه رنج می برید
 • دچار هایپرپیگمانتاسیون (تیرگی پوست) شده اید
 • می خواهید چین و چروک ها را کاهش دهید
 • پوستی سفت و محکم را می خواهید
 • سفتی پوست کمی دارید
 • آماده لیفت صورت نیستند
 • خشکی پوست داشته باشید
 • احساس کنید پوست شما پیرتر از آنچه که باید به نظر می رسد

با این حال به یاد داشته باشید که افرادی که مشکلات خاص لخته شدن خون یا سایر اختلالات مرتبط با خون دارند و نیاز به استفاده منظم از داروهای رقیق کننده خون دارند ، گزینه مناسبی برای فیشیال خون آشام نیستند. علاوه بر این ، اگر انتظار نتایج دقیقا مشابه لیفت صورت را داشته باشید ، ممکن است بهترین نامزد نباشید. برای برگشت اثرات آسیب شدید خورشید باید اقدامات شدید انجام شود.

 

مزیت شگفت انگیز جوان سازی فیشیال پی آر پی را تجربه کنید

فیشیال برای پوست شما عالی است. فیشیال می تواند به شما احساس و ظاهر با طراوت ، جوانی ، شادی و سلامتی بدهد. صورت خون آشام تمام مزایای فیشیال سنتی به همراه چند مورد خاص اضافه تر را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای باورنکردنی پی آر پی صورت ، امروز با کارشناسان حرفه ای زیبایی در دکتر کاظم محقق، تماس بگیرید تا جلسه مشاوره اولیه خود را هماهنگ کنید. ما سلامت فعلی پوست و اهداف زیبایی شما را بررسی خواهیم کرد تا یک برنامه درمانی متناسب را برنامه ریزی کنیم تا به شما کمک کند بهترین حالت را داشته باشید.

 

تماس با ما: 02144219771